„0lympijský“ pěší výlet na Kunětickou horu

V sobotu 14.5.jsme za předem objednaného pěkného počasí společně vyrazili na tradiční pěší výlet na Kuňku. Letos jsme téma zasvětili významné sportovní události roku- Olympiádě v Riu.Na točně trolejbusu Židov se nás sešlo velké množství-děti,rodiče, sourozenci, babičky, dědečkové,psi… A vyrazili jsme na trasu. Tempo bylo vysoké,vidina zmrzlinového osvěžení v Kuněticích a slíbený poklad nás všechny hnala kupředu. Na místě pod skalami jsme zapálili olympijskou pochodeň a děti vyrazily na stopovanou s úkoly opět zaměřené na sportovní událost. Po jejich úspěšném splnění na ně čekalo v cíli hledání pokladu-ve školce upečené perníčky,kamínky s olympijskými kruhy,medaile a velká krabice pardubického perníku jako sponzorský dar od Magistrátu města Pardubic. Ani rodiče v cíli nezaháleli. Rozdělali oheň pro opékání buřtíků a po vzájemné domluvě vyplnili vědomostní test opět zaměřený na olympiádu. Výsledek chválíme-máme chytré rodiče:-) !
Sobotní výlet se vydařil. Děti asi moc unavené nebyly, protože se ještě vyřádily na hřišti u restaurace Pod Kuňkou a rodiče se mohli podle své chuti občerstvit.
Už od teď se těšíme na další ročník pěšího výletu.:-) 🙂 🙂

Rodiče s dětmi na procházce.
Více fotek na Rajce.net