Sportovní zápolení na ZŠ Spořilov

V pátek 30. září nás pozvali ze ZŠ Spořilov na sportovní zápolení na školním hřišti školy. Na programu byla spousta sportovních soutěží a taky letošní novinka „Spořilovský trojboj“. To jsou 3 měřené disciplíny – běh na 40 metrů, skok z místa snožmo a hod do dálky tenisákem. Naši předškoláci se předvedli v nejlepší formě a každý si odnášel diplom a sladkou odměnu. Nejrychlejší běžec je Matyáš – čas 9.05, nejdál hodil Ondřej V. – 14m, nejlepší skokan dálkař je opět Matyáš – 138 cm. Organizátoři /učitelé, pan ředitel a žáci z vyšších tříd / vše zvládli na jedničku, dokonce objednali krásné slunečné počasí. Naše děti odcházely spokojené a my učitelky se těšíme na další podzimní sportování příští rok v rámci spolupráce naší MŠ Kamínek a ZŠ Spořilov.

Děti ukazují získané diplomy.

Více fotek na Rajce.net