Dopoledne Policie ČR s dětmi v mateřské škole Kamínek

Děti z mateřské školy měly z návštěvy policistů velkou radost. První dubnový týden probíhá akce „Zebra se za tebe nerozhlédne“, která je zaměřena na správné přecházení vozovky a dodržování bezpečnosti u přechodů pro chodce.

„V rámci projektu jsme zařadili hned několik preventivních programů dopravní výchovy pro děti. A s tímto tématem jsme ve čtvrtek dopoledne navštívili pardubickou mateřskou školu Kamínek. Povídali jsme si o pravidlech bezpečného přecházení po přechodu, jak je důležité být vidět na silnici a proč používat reflexní prvky.“

Závěrem došlo i na pečlivé prozkoumání pout, výstroje pořádkové jednotky a policejního vozidla.

Další fotografie jsou dostupné na Rajce.net.

Převzato z http://www.pardubicezive.eu/dopoledne-policie-cr-s-detmi-v-materske-skole-kaminek/