Zimní škola v přírodě

Update 17. 2. 2020: Přidali jsme další fotky na Rajce.net

Letošní zimní škola v přírodě v Peci p. Sněžkou byla skoro bez sněhu. Když jsme šplhali od parkoviště k penzionu Logla, prohlédli jsme si sjezdovku, ale tam byla jen namrzlá tráva. Překvapení nás čekalo u penzionu, protože jediné místo kde bylo sněhu dostatek, bylo právě jen u nás. Hurá!!! Po dobrém obědě a odpočinku jsme vyběhli na stráň a bobovali a užívali zimních radovánek. Někteří byli chvíli zklamaní, že nejde lyžovat, ale vzali si boby a jezdili z kopce dolů závody v rychlosti a šikovnosti. Ráno před snídaní nás sporťák Michal vytáhl na rozcvičky, krásně jsme se protáhli a snídaně nám ještě víc chutnala. Michal naplánoval i několik horských túr – třeba k Liščím vodopádům, pak podél bobové dráhy (to už byl 2.bobřík obratnosti), tam to totiž pěkně klouzalo a někteří jeli dolů i po zadku. Došli jsme až ke stanici kabinové lanovky na Růžohorky. Další výlet byl podél Zeleného potoka ke sjezdovce Javor. Zde jsme viděli, jak vypadá pravá chumelenice od sněhových děl.
Jídlo bylo výborné, rodina majitelky penzionu se o nás starala bezvadně, bobříky jsme splnili, diplomy a odměny byly rozdány. Týden utekl a my balili kufry domů.

Další fotografie jsou dostupné na Rajce.net.