Zahradní slavnost trochu jinak

Počasí nám vyšlo a sluníčko se dopoledne na všechny jen smálo. Letos byl program zahradní slavnosti na ukončení školního roku úplně jiný, ale vydařil se.
Začali jsme všichni zpěvem písniček s Boženčinou kytarou, pak slavnostně dostali Slůňata – předškoláčci – tašku s dárečky na rozloučenou, namalovaná trička s Kamínkem a s otisky svých rukou. Keramickou medaili s Kamínkem vyrobily p.učitelky v době karantény. Následovalo vyhodnocení ,,čtenářského projektu“ Slůňat a ti nejpilnější dostali knížky za odměnu. Úkoly z projektu ,,Cvičíme se zvířátky“ jsme v letošním roce nestíhali splnit na 100%, ale i tak si Medvíďata a Slůňata zasloužila diplom a medaile. Dáreček na rozloučenou si odnáší i Majda, protože se stěhuje a těší se na svou novou školku. Buřtíky tentokrát místo rodičů opekli školkoví dospěláci a nanuky od rodičů byly tou nejlepší tečkou na závěr celého dopoledne.

Fotka všech dětí a učitelského sboru.

Další fotografie jsou dostupné na Rajce.net.