Trénink na zahradě naší mateřské školky

Přijel za námi trenér mládeže HC Dynamo Pardubice Richard Čihák. Přivezl si i zajímavé sportovní pomůcky nejen pro hokejisty. Bravurně zvládl všech 43 dětí na rozcvičce. Procvičil s dětmi postřeh, rychlost a předvídavost.
Pomůcku ,, žebřík“ budou Slůňata i Medvíďata využívat k procvičení obratnosti nejen na zahradě ale i uvnitř školky. Děti byly nadšené ze hry se 4 barevnými světýlky-blikátky, procvičovala se s nimi orientace v prostoru ale i rychlé rozhodování. To se to jásalo a fandilo.😂 Děti se nemohly této hry nabažit. Nám se pomůcka také moc líbila, ale jen do té doby, než nám pan trenér prozradil její cenu.
Richard nám zapůjčil do školky hokejovou výstroj se všemi chrániči pro menší děti.
Každý z dětí dostal kartičku hokejisty a příslib, že příští týden přijde mezi děti zas a přivede si i další trenéry na výpomoc.

Děti cvičí na zahradě mateřské školy.

Videa naleznete zde.