Dnešní trénink na školkové zahradě.

Tak opět k nám zavítal hlavní trenér základny mládeže Richard Čihák z HC Dynamo Pce. Nepřišel sám, přivedl si další mládežnické trenéry Radka Velínského a Jakuba Martince. Trenéři si s dětmi vyzkoušeli rozcvičku, pak závodové hry družstev s míčem a opět velmi oblíbená hra s blikajícími světýlky. Nakonec každý dostal dárek- batůžek s logem HC DYNAMO . Trenéři touto akcí se snaží přivést děti k pohybu, potažmo k základním hokejovým dovednostem. Další info je od pátku 21.5.na oficiálních stránkách HC Dynamo.
Děti byly z tréninku nadšené, všechny tři trenéry poslouchaly na slovo.
Tuto super akci HC Dynamo můžeme doporučit i ostatním mateřským školám jako skvělé zpestření dopoledního programu na zahradě MŠ.

Skupinové foto dětí, personálu mateřské školy a trenérů.

Další fotografie jsou dostupné na Rajce.net.