Školka v přírodě

Tak se nám pobyt ve školce v přírodě na Zderazi vydařil. Sluníčko se každý den překonávalo, a proto jsme si všichni dosyta užili cákání, brouzdání a koupání na hotelovém koupališti. Celý týden děti plnily a sbíraly „bobříky“. V lese ulovily bobříka obratnosti a odvahy, za kterého dostaly i náležitou odměnu. Za nakreslený obrázek dostaly bobříka malíře, za zazpívanou písničku bobříka zpěváčka. No a některým se dokonce ještě podařilo ulovit bobříka mlčení a dobrého skutku. Všechny děti v noci navštívil skřítek Zderazáček a nechal jim pod polštářem i malý dáreček. Další skřítek, skřítek Lesníček, pro děti připravil stopovanou, kde na konci děti hledaly poklad. V pokladu dokonce dostaly i diamanty. Děti za odměnu pro Lesníčka postavily z šišek, mechu a klacíků krásné domečky. Hodně zábavy jsme si užili při hledání kontrol – lampiónků během orientačního běhu. Super byl i karneval, na kterém jsme si všichni společně zazpívali a zatancovali. Poslední večer proběhlo sčítání získaných bobříků, rozdávání diplomů a odměn, které si děti za celý pobyt rozhodně zasloužily.

Děti se fotí v lese.

Další fotografie jsou dostupné na Rajce.net.