Zahradní slavnost a rozloučení s předškoláky.

Letošní rozloučení s předškoláky bylo konečně zase jako před covidem. Jen nám trochu bouřkové přeháňky překazily naše přípravy. Od dopoledne se zdobila školková zahrada, ale odpolední déšť všechno změnil.
Program Slůňat byl přesunut do vnitřního prostoru školky: básnička, pohádka, tanec, vystoupení flétnistů,písnička s pohybem, odměňování za čtení doma s rodiči, dekorování a rozlučka s předškoláky… prostě oslava jak má být.
Hodinový koncert skupiny Mixle v Piksle s jejich oblíbenými písničkami a legráckami se vydařil a byl už na zahradě školky. Dětem se moc líbil.
Školková kuchyně a rodiče se postarali o výborné a rozmanité pohoštění, které vydávala trojice ve složení Šárka, Vlaďka a Maruška ve stylovém párty ustrojení.
Opečení buřtíků, tanec, zábava…co víc si přát? Nikomu se nechtělo končit,nikomu se nechtělo domů…
Všechno vyšlo tak, jak bylo v plánu,i to počasí se nakonec umoudřilo a bylo ok.

Stůl s občerstvením.

Další fotografie a nově videa jsou dostupné na Rajce.net.