Výlet na Kuňku

Sobotní počasí od rána slibovalo krásný výletový den. A vyšlo to.
Na konečné Židov se nás sešlo hodně – děti, rodiče, sourozenci starší i ti mladší v kočárku, dokonce i 🐶. Vyrazili jsme pešky k Labi, pak po břehu Loučné.
První zastávka na posilující svačinku byla u Počapelských chalup, další v Kuněticích na zmrzku. Každý si podle chuti vybral.
Cesta pokračovala až pod skály Kuňky k připravenému ohništi, které ,,ohňový “ muž Jarda připravil s pomocníky.
Všechny děti se vydaly na připravenou cestu podle fáborků, v průběhu plnily spousty úkolů a na konci jim rytíř Kuňka za odměnu schoval dokonce 4 krabice pokladů – medaile, sladkosti a lízátka. Opečený buřtík byl výborný a pak už si každý vybral další program podle svého. Někdo se šel podívat na hrad, jestli tam je ten rytíř aspoň namalovaný na obraze, někdo se vyřádil na dětském hřišti nebo se projel na hřbetě koníka – poníka, anebo vyjel malým vláčkem.
Určitě si každý užil tento společný výlet – děti a rodiče a kamarádi ze školky.

Rodiče si opékají buřty.

Další fotografie jsou dostupné na Rajce.net.