Na začátku června jsme se s dětmi vypravili do školky v přírodě. Náš cíl byl Hotel Immanuel. Zažili jsme plno zážitků, sbírali bobříky a večer nás dokonce navštívil i skřítek, který zanechal dětem pod polštářem malý dáreček. Již teď se těšíme na příští školku v přírodě.
