Výlet na krásně vyzdobený zámek Loučeň

Příběh vánočního stromečku, tak to byl podtitul prohlídky.
V každé komnatě byly nádherné, různorodě ozdobené stromky. Zajímavý byl stromek v dětském pokoji ověšený plastovými hračkami, v pánském – skleněnými hudebními nástroji nebo třeba malinkatými půllitry a soudečky…vyjímečný byl 🌲 věnovaný olympiádě – v barvách olympijských kruhů a s medailemi. Zámečtí průvodci byli moc šikovní a empatičtí. Nakonec si děti vyrobily ozdobičku, kterou si odnesly domů. Pohoštění výborným čajem byla pohodová tečka za krásným zážitkem.
V zámecké zahradě jsme obdivovali největší adventní věnec.
Tuto návštěvu na zámku jsme vybrali jako náhradu za zrušení adventních prohlídek zámku Hrádek u Nechanic. Moc se nám tu líbilo a určitě přijedeme zas.

Děti se fotí u zámku.

Další fotografie jsou dostupné na Rajce.net.